makijaż permanentny brwi

Twoje brwi są cienkie, blade, mało widoczne lub straciłeś je w wyniku choroby albo leczenia? Nie masz cierpliwości do wykonywania samodzielnego makijażu na co dzień, ale pragniesz, by Twoje spojrzenie stało się głębsze, bardziej kuszące i wyraziste? Skorzystaj z oferty makijażu permanentnego brwi w moim gabinecie.

Biorąc pod uwagę fakt, że dobrze wykonany makijaż permanentny brwi pozwala oszczędzić nie tylko czas, ale też koszt zakupu kosmetyków do ich malowania — jest to naprawdę opłacalny zabieg. Co więcej — brwi są idealnie dopasowane do Twojej urody. Dzięki dokładnemu wywiadowi obejmującemu zarówno sprawdzenie typu urody Klienta, jak i jego preferencji co do kształtu czy koloru brwi mogę stworzyć makijaż, w którym poczujesz się pewnie, pięknie i atrakcyjnie. Choć z zabiegu w moim gabinecie w Warszawie korzystają głównie panie, to jest on przeznaczony także dla panów.

Zabieg może być wykonywany różną techniką z wykorzystaniem różnych barwników. Jego trwałość to 2-3 lata, jednak zaleca się coroczne odwieżenie brwi – dzięki temu możemy zachować pigmentację w idealnej formie przez wiele lat. Moim Klientom poświęcam dokładnie tyle czasu, ile potrzebuję na dokładne zapoznanie się z ich preferencjami odnośnie do efektów, wywiad dotyczący chorób i przyjmowanych leków mogących mieć wpływ na wykonanie makijażu permanentnego brwi, jak również na wyczerpujące odpowiedzi na każde z pytań. Po konsultacji wstępnej przechodzimy do geometrii brwi, dokładnych pomiarów i wykreślenia rysunku wstępnego, a następnie, po uzgodnieniu ostatecznego kształtu, rozpoczynamy pigmentację.

Cennik:

Microblading700 zł
Pozostałe metody (ombre etc)700 zł
Dopigmentowanie 4-8 tyg350 zł
Dopigmentowanie 9-12 tyg400 zł
Dopigmentowanie po 3-ch mies (tzw. odświeżenie)500 zł