fbpx

makijaż permanentny brwi

Twoje brwi są cienkie, blade, mało widoczne lub straciłeś je w wyniku choroby albo leczenia? Nie masz cierpliwości do wykonywania samodzielnego makijażu na co dzień, ale pragniesz, by Twoje spojrzenie stało się głębsze, bardziej kuszące i wyraziste? Skorzystaj z oferty makijażu permanentnego brwi w moim gabinecie.

Biorąc pod uwagę fakt, że dobrze wykonany makijaż permanentny brwi pozwala oszczędzić nie tylko czas, ale też koszt zakupu kosmetyków do ich malowania — jest to naprawdę opłacalny zabieg. Co więcej — brwi są idealnie dopasowane do Twojej urody. Dzięki dokładnemu wywiadowi obejmującemu zarówno sprawdzenie typu urody Klienta, jak i jego preferencji co do kształtu czy koloru brwi mogę stworzyć makijaż, w którym poczujesz się pewnie, pięknie i atrakcyjnie. Choć z zabiegu w moim gabinecie w Warszawie korzystają głównie panie, to jest on przeznaczony także dla panów.

Zabieg może być wykonywany różną techniką z wykorzystaniem różnych barwników. Jego trwałość to 2-3 lata, jednak zaleca się coroczne odwieżenie brwi – dzięki temu możemy zachować pigmentację w idealnej formie przez wiele lat. Moim Klientom poświęcam dokładnie tyle czasu, ile potrzebuję na dokładne zapoznanie się z ich preferencjami odnośnie do efektów, wywiad dotyczący chorób i przyjmowanych leków mogących mieć wpływ na wykonanie makijażu permanentnego brwi, jak również na wyczerpujące odpowiedzi na każde z pytań. Po konsultacji wstępnej przechodzimy do geometrii brwi, dokładnych pomiarów i wykreślenia rysunku wstępnego, a następnie, po uzgodnieniu ostatecznego kształtu, rozpoczynamy pigmentację.

Cennik:

Microblading1000 zł
Pozostałe metody (ombre etc)1000 zł
Dopigmentowanie 4-8 tyg500 zł
Dopigmentowanie 9-12 tyg550 zł
Dopigmentowanie po 3-24 mies (tzw. odświeżenie)600 zł

Makijaż permanentny brwi: Warszawa

Bez brwi twarz wydaje się niepełna, a ich kształt i kolor może kompletnie odmienić cały wizerunek. Odpowiednio dopasowane potrafią doskonale podkreślić naturalne atuty urody oraz ukryć takie niedoskonałości jak jasne, rzadkie włoski. Decydując się na makijaż permanentny brwi w moim gabinecie w Warszawie, możesz zapomnieć o codziennym malowaniu przy użyciu rozmaitych kosmetyków, czasem wyjątkowo drogich. Sprawdź, co mogę Ci zaproponować!

Makijaż permanentny brwi ombre: Warszawa

Permanentne brwi wykonuje się kilkoma metodami, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługuje microblading oraz ombre. Pierwsza z technik pozwala stworzyć imitację naturalnych włosków układających się identycznie jak prawdziwe. Na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo autentycznie i dopiero po przyjrzeniu się z bliska można rozpoznać różnicę. Metoda dobrze sprawdza się do zagęszczania oraz uzupełniania brwi. Technika ombre natomiast umożliwia uzyskanie wyrazistego kształtu i delikatnego gradientu — jaśniejszy kolor od wewnątrz przechodzi do ciemniejszego w kierunku skroni, dzięki czemu brwi jednocześnie wyglądają naturalnie, a przy tym nie wymagają codziennego malowania. Wystarczy podkreślić włoski specjalnym tuszem i gotowe! Odwiedź mój gabinet w Warszawie, by podczas konsultacji uzgodnić kształt, kolor pigmentu, jak również metodę, która najlepiej sprawdzi się na Twoich brwiach!

Permanentne brwi: Warszawa

Co ważne, tuż po wykonaniu makijażu permanentnego brwi mają nieco ciemniejszy kolor od docelowego. Nie należy się tym zrażać — po kilku dniach następuje naturalne wyłuszczenie nadmiaru pigmentu. Strupka nie wolno zdrapywać ani moczyć, ale czekać aż sam odpadnie. Warstwa obumarłego naskórka z barwnikiem odsłoni piękny końcowy efekt utrzymujący się przez nawet 3 lata. Jeśli jeszcze nigdy nie miałaś permanentnych brwi, prawdopodobnie zabieg będzie wymagał dopigmentowania po kilku tygodniach. Z doświadczenia jednak wiem, że kolejne sesje dają coraz trwalsze rezultaty. Optymalnym rozwiązaniem jest odświeżanie makijażu raz w roku — dzięki temu zawsze będziesz mogła cieszyć się wyrazistym kształtem, odpowiednio nasyconym kolorem oraz zagęszczonymi brwiami. Zapisz się na konsultację w moim gabinecie w Warszawie, by skorzystać z rysunku wstępnego — na podstawie dokładnych pomiarów wykonam szkic, który będziesz mogła zaakceptować albo skorygować przed przystąpieniem do pigmentacji. Zapraszam serdecznie do kontaktu!