fbpx

makijaż permanentny powiek

Makijaż permanentny powiek to idealny sposób na nadanie spojrzeniu głębi oraz optyczne podkreślenie i powiększenie oka. Wspólczesne techniki pigmentacji pozwalają nam wybrać między subtelną i delikatną kreską zagęszczającą linię rzęs lub bardziej widoczną kreską dekoracyjną czy też cieniowaną. Kreski permanentne poleca się osobom, które używają kredkę albo eyeliner do codziennego makijażu i pragną zaoszczędzić czas. Makijaż permanentny powiek jest również wspaniałym rozwiązaniem na siłowni, basenie czy podczas urlopu. Dzięki tego rodzaju pigmentacji możemy odtworzyć linię rzęs u osób o jasnej oprawie oczu czy też chorych na alopecję, a profesjonalne wykonanie zapewnia idealną formę i symetrię.

Kreski permanentne należą do najbardziej trwałych pigmentacji – taki makijaż utrzymuje się nawet 10 lat, a jego odświeżenie zalecane jest co 3-4 lata, zależnie od potrzeb i preferencji klienta.

Cennik:

Zagęszczająca (naturalna)1000 zł
Dekoracyjna/cieniowana1000 zł
Dopigmentowanie 4-8 tyg500 zł
Dopigmentowanie 9-12 tyg550 zł
Dopigmentowanie po 3-ch mies (tzw. odświeżenie)600 zł

Kreska permanentna: Warszawa

Każdego dnia na górnej powiece rysujesz kreskę przy pomocy kredki, eyelinera z pędzelkiem lub specjalnego pisaka? Chcesz ograniczyć czas poświęcany na codzienne wykonywanie makijażu? Zależy Ci na tym, by kreski zdobiły Twoje powieki także w czasie treningu na siłowni albo na basenie? Przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na makijaż permanentny! Odwiedź mój gabinet w Warszawie i skorzystaj ze wstępnego szkicu, by podjąć najlepszą decyzję!

Kreska permanentna na górnej lub dolnej powiece

Jaki będzie efekt makijażu permanentnego oczu? Może to być delikatna kreska, która optycznie zagęszcza linię rzęs, ale równe dobrze możesz postawić na wyraźną kreskę dekoracyjną lub cieniowaną. Dzięki temu nawet bez grama makijażu będziesz mogła cieszyć się idealnie podkreślonym spojrzeniem i optycznym powiększeniem oczu. Możesz zapomnieć o każdorazowym malowaniu eyelinerem, oszczędzając codziennie sporo cennego czasu! Zapraszam do gabinetu w Warszawie, gdzie precyzyjnie dopasuję kształt oraz kolor kreski do Twojej urody.

Czy makijaż permanentny oczu jest bolesny?

Do wykonywania makijażu permanentnego używa się specjalnych maszynek zakończonych igłami. To oczywiście wiąże się z odczuwaniem bólu w czasie zabiegu, jednak nie musisz obawiać się dyskomfortu — w moim salonie w Warszawie Klientki mogą liczyć na sprawdzone maści znieczulające. To bardzo ważne, by tak czuły obszar jak dolne czy górne powieki zabezpieczone były przed tkliwością oraz odruchowym “uciekaniem” spod igły. Dokładam wszelkich starań, by zabiegowi towarzyszyła atmosfera komfortu i rozluźnienia, a efekt w pełni odpowiadał oczekiwaniom. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty na kreskę permanentną!